תוכנית שותפים

תוכנית שותפים מבית EasyCount – הגיע הזמן להרוויח כסף קל

אם חיפשתם הזדמנות להרוויח כסף בקלות מעבודה מהבית, תוכנית השותפים שלנו יכולה להתאים לכם כמו כפפה לכדור בייסבול 🙂 
תוכנית השותפים שלנו היא אחת הדרכים בהן אנחנו מגייסים לקוחות חדשים, ולכן אנחנו מציעים עמלות מאוד אטרקטיביות לשותפים שעובדים איתנו. 
עד היום שילמנו למשווקים השותפים שלנו עשרות אלפי שקלים, ואנחנו מציעים לכם גם לקחת חלק.

סקרנים? ריכזנו מידע ושאלות הנוגעות לתוכנית השותפים שלנו, אז בואו נתחיל!

מה זאת תוכנית שותפים?

רגע לפני שנציג את תוכנית השותפים שלנו, כדאי שנתחיל בהסבר קצר על מה זאת בכלל תוכנית שותפים, במיוחד לאילו מאיתנו שפחות מכירים את המושג הזה.

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) הוא שיטת שיווק שבה עסקים מאפשרים לגורמים חיצוניים (הנקראים שותפי שיווק) להפנות אנשים שיכולים להתעניין במוצר או השירות של העסק. בתמורה, החברות משלמות עמלה על כל פעולה כמו רישום או קנייה מצד הלקוחות ששותפי השיווק הפנו.

ישנם שני סוגים נפוצים של תוכניות שותפים:

 • הסוג הראשון הוא התוכנית הישירה – עובדים ישירות מול החברה שאותה מקדמים, והיא מעבירה לכם את כל עמלות השותפים המגיעות לכם.
  זאת השיטה שאיתה אנחנו עובדים, והיא מאפשרת לנו לתת תגמול גבוה לשותפים שלנו, במקום לחלוק אותה עם גורם נוסף בדרך.
 • הסוג השני הקיים בשוק – הוא תוכניות שותפים המתקיימות דרך חברה מתווכת, הנקראת רשת שותפים (Affiliate Network). בשיטה הזאת החברה המתווכת מציעה מגוון תוכניות שותפים עם חברות שונות שאיתן היא עובדת, אבל מצד שני היא גם גוזרת עמלה מהמשווקים השותפים.

איך אנחנו מתגמלים את השותפים שלנו?

ישנם מספר מרכיבים שהופכים את תוכנית השותפים שלנו לאחת מתוכניות השותפים המשתלמות ביותר בישראל. 

 • שיטת התגמול:
  בניגוד לרוב החברות בשוק המתגמלות את המשווקים השותפים על קנייה שביצע הלקוח בפועל, אנחנו מתגמלים את המשווקים השותפים על לקוח שסיים רישום גם אם הוא טרם הפך ללקוח משלם.

  שיטת החישוב הזאת נקראת PPL, כלומר תשלום פר נרשם (Pay Per Lead) או CPA כלומר תשלום לפי פעולה (Cost Per Action).

  ההבדל בין נרשם ללקוח משלם הוא גדול –  ברוב המוצרים והשירותים היחס בין נרשם לשירות לבין לקוח שהפך ללקוח משלם יכול להיות 1 ל-2, 1 ל-4 ואף יותר מכך.

  מה זה אומר? בפועל התגמול שאתם מקבלים בשיטת התשלום לפי נרשם הוא פי כמה מאשר אם היינו עובדים בשיטת תשלום לפי לקוח, באותו סכום עמלה.

 • גובה התגמול:
  אנחנו מתגמלים את השותפים שלנו בעמלה נדיבה של 70 ש"ח לכל נרשם (לפני מע"מ), זהו תגמול נדיב, במיוחד כאשר עובדים בשיטת תשלום עבור נרשם. בנוסף, כל לקוח שתפנו אלינו משוייך אליכם ל-30 ימים דרך זיהוי הדפדפן שלו (בעזרת Cookies), כך שהוא ממשיך להיות משויך אליכם גם אם לא נרשם בביקור הראשון באתר.

  יותר מזה, ייתכן והלקוח שתשלחו אלינו ימשיך להיחשף לפרסומות שלנו ברשת, גם אם הוא ירשם דרך הפרסום הזה הוא עדיין ישויך אליכם ותקבלו עליו תגמול!
  ישויך אליכם ותקבלו עליו תגמול!

תכנית שותפים איזיקאונט - לחיצת ידיים שאנשים הולכים עליהם

מי יכול להצטרף לתוכנית השותפים שלנו?

 • כל מי שרוצה להוסיף לעצמו הכנסה צדדית בעבודה מהבית, בזמן ובשעות שמתאימות לו (אפילו שעות בודדות בחודש), יכול להשתתף בתוכנית השותפים שלנו.
 • חשוב לציין שאין דרישות מקדימות לידע כלשהו, גם אם לא יצא לכם להשתתף בתוכנית דומה בעבר,  אנחנו פה כדי לתמוך ולתת לכם את כל הפרטים שאתם צריכים.
 • כן כדאי לקחת בחשבון שכמו בכל תשלום שאתם מקבלים מעסק כלשהו, אנחנו נבקש מכם לשלוח לנו חשבונית או קבלה על התשלומים שנעביר אליכם.

איך זה עובד?

 • אתם שולחים לנו נרשמים בעזרת קישור (URL) שמזהה את מי שמגיע דרככם ומשייך אותו לחשבון שלכם.

  יש מגוון דרכים שתוכלו לשלוח אלינו מתעניינים, בהתאם לסוג הלקוחות שיש לכם והדרך שתעדיפו. אתם יכולים לשלוח את הקישור לרשימת התפוצה הקיימת של העסק שלכם או לחילופין לפרסם את הקישור בעמוד הפייסבוק האישי או העסקי שלכם.

  אתם יכולים ליצור תוכן כמו צילום סרטון, לכתוב מאמר או לעשות שידור לייב בפייסבוק שיסביר את היתרונות של המערכת שלנו, בצירוף הקישור לרישום.

  אתם גם יכולים לפרסם את הקישור במייל או אפילו לשלוח אותו בווטסצאפ לחברים ועמיתים שלכם.
  לנו לא משנה מקור הנרשמים כל עוד מדובר בבעלי עסקים שאינם רשומים כבר למערכת.

איך מקבלים מאיתנו כסף?

 • נשמע מעניין ואתם רוצים לדעת איך אתם תקבלו מאיתנו תשלום?
  פשוט מבקשים 🙂

  אבל אם תרצו את זה רשמית יותר – לאחר שצברתם 400 ש"ח בחשבון השותפים, תוכלו לפנות אלינו על מנת לקבל תשלום עבור כל הנרשמים שהגיעו דרככם. 

  אתם תוציאו לנו חשבונית עסקה על הסכום שנצבר ואנחנו נבצע העברה כספית לחשבון הבנק שלכם או אפילו לחשבון הפייפאל אם תעדיפו. ככה קל, באיזי.

איך מתחילים?

 • כדי להתחיל אתם נרשמים למערכת המעולה שלנו ולאחר ההרשמה (חינם) צרו קשר עם שירות הלקוחות כדי להצטרף לתוכנית השותפים וכמובן לשאול שאלות נוספות אם יש לכם. לאחר מכן אנחנו נדאג להפוך את החשבון שלכם לחשבון שותף כך שבתפריט הניווט יתווסף לכם כפתור כניסה לאזור השותפים.

  באזור השותפים תוכלו לראות את הקישור הייחודי לכם. מדובר למעשה בכתובת אינטרנט עם קידוד שמזהה את החשבון שלכם.

  אזור השותפים גם מאפשר לכם לעקוב אחרי כמות הביקורים וההרשמות המשויכות לחשבון שלכם, וכמובן להתעדכן בסכומים שצברתם עד כה. הכל מתעדכן בזמן אמת.

מעוניינים להצטרף לתוכנית עוד היום?

וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

יתרונות נוספים של התוכנית ומערכת EasyCount

כדי שתוכנית השותפים תהיה משתלמת עבורכם, כדאי לדעת שאתם משווקים מוצר איכותי שיש לו פוטנציאל לגייס הרבה לקוחות.

ריכזנו כמה נקודות חשובות בנושא:

 • איזיקאונט היא מהמערכות המובילות בישראל להוצאת חשבוניות דיגיטליות וסליקת אשראי, עם מעל עשרים אלף לקוחות (נכון ל-2018) ואלפי לקוחות חדשים מידי שנה. 
 • המערכת מתאימה לכל סוגי העסקים: עוסקים פטורים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ ועמותות, כמו כן, גם לעסקים חדשים או ותיקים. 
 • עוד פרט חשוב הוא השירות שלנו – אנחנו מספקים תמיכה ושירות לא רק במייל כמו הרבה חברות בשוק, אלא גם תמיכה טלפונית. זה יתרון משמעותי, במיוחד לקהל שפחות רגיל להשתמש במערכות דיגיטליות בעסק. 
 • בהתחשב בכך שכל בעל עסק נדרש להפיק חשבוניות וקבלות, ורבים נוספים מעוניינים בסליקת אשראי – אתם (כשותפי שיווק) בעצם מציעים שירות שיכול להתאים לכל עסק ולא כלי ספציפי שרק עסקים מסוימים זקוקים לו. 
 • ודבר אחרון בנושא, מאות אלפי עסקים בישראל עדיין עובדים עם חשבוניות מנייר, כך שהקהל הפוטנציאלי גדול מאוד.

כוכביות ושאר ירקות​

תוכנית השותפים שלנו די פשוטה, אבל כן חשוב להבהיר כמה תנאים נוספים כדי לתאם צפיות: 

 • התשלום הוא על לקוחות עסקיים בלבד, אנחנו נבדוק את העסקים שירשמו, מי מהם שיירשם ולא יהיה לקוח עסקי ימחק ולא יזקף לכם בחישוב התשלום.
 • משווקים שותפים שיפנו באופן עקבי נרשמים שאינם לקוחות רלוונטיים ואמיתיים  – חשבון השותפים שלהם יבוטל.
 • לקוח שנספר כלקוח רשום הוא לקוח איזיקאונט שאישר את כתובת המייל שלו וסיים את כל תהליך ההרשמה.

סיכום תוכנית השותפים

 • כפי שראינו תוכנית השותפים שלנו היא אחת מהתכניות המשתלמות מסוגן בישראל.
  בשונה כמעט מכל תוכניות השותפים שקיימות בשוק אנחנו משלמים לכם על לקוחות שנרשמים – תשאירו לנו את הכאב ראש של להפוך אותם למשלמים.

  התוכנית פתוחה לכולם ללא צורך ברקע קודם, כך שלכל אחד יש הזדמנות להרוויח כסף נוסף מהצד.

  אחרי שתצטרפו לתוכנית השותפים, אנחנו נפתח לכם אזור שותפים בו תוכלו לקבל את הלינק הייחודי לכם ותוכלו לעקוב אחרי כל הנרשמים ששלחתם והעמלות שצברתם.

  כל בעל עסק שהגיע דרככם וסיים הרשמה ישוייך אליכם ותזקף לכם עמלה עבורו. כמו כן, אנחנו אפילו נמשיך לשייך אותם אליכם למשך – 30 יום (במידה ולא נרשם), כולל אם יירשם לאחר שראה את הפרסום שלנו ברשת.

  אם אתם מעוניינים להתחיל לעשות כסף, אתם יכולים להירשם כבר עכשיו למערכת וליצור איתנו קשר. מחכים לשמוע מכם!