חשבונית דיגיטלית: העובדת הכי טובה בעסק שלך

אחד השינויים הגדולים בשנים האחרונות בהתנהלות העסקית של עסקים רבים, הוא המעבר שהם עשו להפקת מסמכים בצורה דיגיטלית בעסק.

מה הייתם עושים אם הייתם שומעים, שבעזרת שינוי קטן ולא מסובך תוכלו לעשות שינוי גדול בעסק שלכם, שיכניס לכם יותר סדר, ארגון ובעיקר שקט נפשי?

אנחנו לא טוענים שמעבר למערכת חשבוניות דיגיטליות תייצר לכם הכנסה פסיבית… אבל היא בהחלט תייעל את התהליכים בעסק כך שתשאיר לכם יותר זמן לעשות עסקים, לחסוך בקניית בולים ומעטפות וככה, בלי ששמתם לב, אתם גם עוזרים לסביבה ואפילו ממחזרים wink

מערכת חשבונית דיגיטלית: העובדת הכי טובה בעסק

אז מה היא בעצם חשבונית ירוקה ודיגיטלית? 

חשבונית דיגיטלית היא למעשה מסמך חשבונאי ממוחשב שחתום דיגיטלית, חתימה שיוצרת העתק ייחודי שלא ניתן להעתיק או לזייף אותו.

חשוב לציין שחשבונית דיגיטלית שמופקת בעזרת תוכנה או שירות מקוון ובהתאם להוראות החוק, מוכרת באופן מלא על-ידי רשות המיסים.

לכן, חשבוניות ומסמכים חשבונאיים דיגיטליים הם תחליף מלא למסמכים חשבונאיים רגילים כגון פנקסי חשבוניות וקבלות, כאשר הם מוסיפים יתרונות משמעותיים שלא קיימים במסמכים רגילים.

אפשר להגיד שנגמרו התירוצים לא להשתמש בחשבוניות דיגיטליות. 
 

שליחת חשבוניות מכל מקום לכל מקום

אנחנו חיים בעידן חדש ומהיר בו גם צורת המכירה שלנו עברה שינוי. היום הרבה עסקים מנהלים עסק במקום אחד ומוכרים את המוצרים והשירותים שלהם ללקוחות שנמצאים במקום אחר.

מערכות דיגיטליות להנפקת חשבוניות עוזרות בדיוק לעניין הזה בכך שהן מאפשרות לך לשלוח באמצעות הדואר האלקטרוני ובאופן מידי את החשבוניות ללקוחות, בלי תלות היכן הם נמצאים.

כך תחסכו לעצמכם את הטרחה בהעברה של החשבוניות בעצמכם או בהסתמכות אופטימית על דואר ישראל.

אם יש לכם לקוחות עסקיים הם יעריכו עוד יותר קבלה של חשבוניות דיגיטליות משום שכך הם מקבלים מוקדם את הקבלות לשירותים שהם צורכים ויכולים מהר יותר להזדכות על ההוצאות שלהם.

מכיוון שהמערכת יושבת באינטרנט, תוכלו למעשה להנפיק חשבונית מכל מקום בלי צורך להיסחב עם פנקסי הקבלות שלכם אלא רק עם מכשיר הסמארטפון שלכם. 
 

סדר בשבילכם = סדר לרואה חשבון שלכם

הוצאת מסמכים חשבונאיים בצורה דיגיטלית תעשה לכם סדר בעסק. תוכלו לדעת בתוך רגע בדיוק כמה הכנסות היו לכם בעסק בכל תקופה שתבחרו לבדוק.

נגמר העידן שבוא תצטרכו לשבת עם פנקס הקבלות והמחשבון ולעבור קבלה קבלה כדי להבין כמה הכנסות היו לכם בתקופה מסוימת, כמו חייל בצבא שמעביר את הזמן בחישוב כמה זמן נותר לו לשירות.

רואה החשבון או יועץ המס שלכם יוכל בכל רגע נתון להיכנס לראות ולהוריד כל המסמכים החשבונאיים שהנפקתם, בלי שתצטרכו לשלוח לו אותם. פתגם סיני ממש לא ידוע אומר: רואה חשבון שמח, אתם שמחים.
 

חיבור לשירותים מתקדמים כמו סליקה (חיוב בכרטיס אשראי)

מערכת להוצאת חשבוניות דיגיטליות תאפשר לך חיבורים לשירותים מתקדמים. למשל, אנחנו באיזיקואנט מאפשרים להתחבר לסליקת אשראי בתוך דקות. הכי איזי שיש.

זה מוריד את כאבי הראש הכרוכים בפתיחת חשבון סולק בחברת האשראי וכל העלויות והלוגיסטיקה הנלוות שגורמות לבעלי עסקים לחשוב שסליקת אשראי היא דבר מורכב מידי, ורק גורם להם לרצות לקנות כדור לשיכוך כאבים.

שירות מתקדם נוסף הוא אפשרות ליצירת דפי תשלום (דפי מכירה). דפי תשלום הם דפים אינטרנטים בעזרתם תוכלו למכור מוצרים או שירותים קיימים בעסק באופן אוטומטי. הלקוח ממלא את פרטי האשראי בעצמו בעמוד, וכל מכירה מייצרת במערכת קבלה ללקוח ושולחת אותו באופן מידי.

כך תוכלו למעשה להגדיל את המכירות ללא צורך ביצירת שירותים או מוצרים אחרים, פשוט למכור כבר את מה שקיים ללקוחות חדשים באינטרנט.
 

להתקדם בעסק ולא להישאר מאחור

עסקים רבים עוברים היום לשירותים שמאפשרים להם להנפיק מסמכים דיגיטלית, לאחר שהבינו את היתרונות הגדולים והשימוש הפשוט במערכות הדיגיטליות לחשבוניות.

כמובן שתוכלו לבחור לחכות שנה או שנתיים (שלא לומר עשור…), השאלה למה לחכות ולמה להישאר מאחור, במקום להוביל את השוק ולהשאיר אבק למתחרים שלכם?

ייתכן שאם היה מדובר במערכות יקרות, היתה סיבה מוצדקת לשקול את שדרוג העסק לסביבה דיגיטלית. אנחנו חסכנו לכם התלבטויות שכאלו. יש לנו מסלולים מותאמים לכל סוג עסק וצורך. אפילו לעסקים קטנים ממש. החל ממחיר של כמה עשרות שקלים בשנה (שווה ערך ל-4 מנות פלאפל כולל חומוס, צ'יפס וסלט).
 

להוציא חשבונית באיזי:
המערכת הגדלה במהירות הגדולה ביותר בישראל

אחרי שהבכנו את עצמנו קצת עם הכותרת הזו נספר שיצרנו מערכת נוחה במיוחד, שתאפשר לכל אחד לעשות את המעבר לחשבוניות דיגיטליות במערכת שלנו, בין אם הוא השתמש קודם בחשבוניות מנייר או במערכת אחרת.

יש לנו כמה יתרונות מרכזיים, שאם מסכמים את כולם ניתן להבין למה אנחנו מספקים את הפתרון המותאם ביותר לצרכים שלכם (מעל ל- 15,000 עסקים לא טועים):

  • התאמה לכל סוג עסק: עוסקים פטורים, מורשים, חברות ואפילו עמותות. אפילו קרקס נודד!
  • תמיכה טלפונית (ולא רק באימייל) בהתאם לצרכים שלכם. כדי שתוכלו לשמוע את הקול הנפלא שלנו.
  • אפשרויות סליקה מתקדמות בעלויות אטרקטיביות שיעזרו לכם לגבות תשלומים בקלות. באיזי.
  • שדרוג מתמיד – אנחנו קשובים ללקוחות שלנו וכל הזמן מוסיפים תכונות חדשות למערכת שיעזרו לכם בעסק.
  • אפשרות למכירת מוצרים באינטרנט באמצעות דפי תשלום ודפי נחיתה.
  • ניהול הוצאות והכנסות מתקדם, כדי שתמיד תדעו מה מצב העסק שלכם.
     

עכשיו כל מה שנשאר לכם הוא לפתוח חשבון חינם בתוך כמה רגעים ולהתנסות במשך 30 יום במערכת, ללא צורך בפרטי אשראי ודברים אחרים. אצלנו אין חתונה קתולית, איתנו תתחתנו מבחירה ולא תרצו להתגרש לעולם heart


אלפי לקוחות הצטרפו בשנה האחרונה והתחילו לשדרג את העסק. עכשיו זה הזמן שלכם. מתחילים?